Znak towarowy

Znak towarowy Drespolu - producenta dresów.Firma Drespol jest posiadaczem patentu i wszelkich majątkowych praw autorskich do znaku towarowego w postaci logotypu „Black Panther”

Powyższy znak możemy zamieszczać w dowolny sposób na produkowanej przez nas odzieży: bluzy, dresy, spodnie dresowe, t-shirty, koszulki itd. Także na wszelkich materiałach i produktach związanych z firmą „Drespol” - Zgierz, ul. Robotnicza 35

Próby nielegalnego wykorzystania naszego znaku na odzieży, obuwiu i wszelkich innych produktach będziemy ścigać z całą mocą dostępnych w Europie środków prawnych.

Nasz znak symbolizuje sprawność fizyczną, szybkość i swobodę ruchów z jaką porusza się to wspaniałe zwierzę. Chcemy aby wytwarzana przez nas odzież, szczególnie produkcja dresów, pozwalała użytkownkom na zbliżenie się do tego kociego ideału; W trakcie codziennych zajęć, spacerów, wycieczek, uprawiania sportów.


Lampart inaczej pantera, leopard, rysiec, po łacinie Panthera pardus - ssak z rodziny kotowatych. Czwarty pod względem wielkości kot świata (po tygrysie, lwie i jaguarze), jeszcze dość liczny w swoim naturalnym środowisku.

Zgierz - Łódź - Polska - Europa!

Serdecznie zapraszamy.

 

Bluza - Drespol